Kasutame küpsiseid, et teha veebilehe külastus teile meeldivamaks. Seda veebilehte kasutades nõustute sellega. Lisainfo on saadaval veebilehel vajutades rohkem infot nupule.

Trükitud tekstiga karbinäidiste tootmine (trükiga pakendite prototüübid). Juhised algajatele

Trükitud tekstiga karbinäidiste tootmine (trükiga pakendite prototüübid). Juhised algajatele

Oluline teave pakendinäidiste trüki kohta

Võime toota ühe või mitu karpi koos trükitud tekstiga, kuid sel juhul toimub trükkimine digitaalselt. Kui kavatsete toota suuremal hulgal pakendeid, kasutades muid trükimeetodeid (näiteks ofset või fleksograafia), siis meie valmistatud pakendinäidis võib olla eredam ning suurema värvikogusega kaetud kohad (taustakatted) võivad olla läikivamad.

Kui karbid on trükitud PANTONE värvipaletist pärit värvidega, siis võib karbinäidise värv välja näha veidi teistsugune, kuna pakendinäidised ei ole trükitud PANTONE värvidega, vaid populaarses CMYK režiimis. Sel juhul teisendatakse PANTONE-värvid automaatselt CMYK-värvideks ja see võib põhjustada värvide mittevastavust. Kui pakendi prototüübile kantud trükitud tekst peab olema valget, kuldset või hõbedast värvi, on asi keerulisem. Nende värvide kasutamine võib suurendada pakendinäidiste tootmiskulusid.

Pakendinäidiste trüki eredus või pinnaläige ei ole oluline, kui pakendikarbi näidist on vaja pildistada reklaami või e-kaubanduse jaoks. Fotol ei ole trüki peenemaid nüansse eriti märgata. Lisaks saab disainer fotosid alati professionaalselt korrigeerida.

Mida on vaja trükisega pakendinäidise tegemiseks

Trükisega karbinäidiste tegemiseks on vaja:

  1. Karbi professionaalset joonist.
  2. Trükkimiseks kvaliteetselt valmistatud pakendimaketti.

Kui saadate meile vastavad failid, siis teeme neist kiiresti trükitud tekstiga karpide näidised, mis ei lähe teile kuigi palju maksma.

Printed packaging prototypes

Mida teha, kui teil ei ole karbi joonist või pakendi projekti

Kui teil ei ole pakendi jooniseid ja makette, siis tuleb alustada karbi joonisest ehk pakendi projektist, eriti kui karbil on kaks või enam osa ja vahetükid. Kui teate oma toote pakendi sise- või välismõõtmeid ja olete välja valinud soovitud mudeli, siis oskab meie disainer nende andmete põhjal teha karbile sobiva joonise (pakendi projekti).

Kui te pakendi mõõtmeid ei tea, kuid on olemas pakkimist vajav ese või esemete komplekt, siis on kõige parem saata meile oma kaupade näidised. Meie disaineritel on palju kogemusi ja võttes arvesse, milleks pakendit kasutama hakatakse (näiteks ohutuks saatmiseks kulleriga, müümiseks Amazoni kaudu või müügikeskuses ja/või delikatesse müüvas poes), soovitavad nad ise karbile kõige paremat mudelit. Lisaks, kui disainerid teavad kauba mõõtmeid, siis sobitavad nad need ideaalselt karpi ning vajadusel võivad kujundada ka vahetükid esemete paigalhoidmiseks.

Igal juhul anname teile lõplikuks hindamiseks ja toodetega testimiseks kaasa pakendinäidised/prototüübid, mis valmistatakse valitud papist või lainepapist.

Kui palju maksab karbi joonise tegemine

Karbi joonise hind sõltub ülesande keerukusest ja iga pakendiprojekti hinna arvutame välja individuaalselt. Palun saatke oma soovid e-posti teel info@superbox.ee ja pärast teie esitatud teabe hindamist saadame teile pakendiprojekti hinna.

Selleks, et kiri tuleks kirjutada ainult üks kord ja meie vastus jõuaks teieni kiiremini:

  1. Kirjeldage esemeid, mida soovite pakkida, märkige nende mõõtmed ja kaal. Saatke nendest asjadest fotosid. Kui vajate karpi ka vahetükke, siis saatke esemete paigutamisest fotosid.
  2. Kui teate, kirjutage karbi mudel. Kui te mudelit ei tea, palun saatke meile video karpidest, mille voltimise viis teile meeldib (võib olla pärit internetist). Siis on meil lihtsam teiega karbi mudelit kooskõlastada.
  3. Täpsustage, milleks pakendit kasutama hakatakse. Näiteks – pakkekastid asetatakse kaubaalustele üksteise peale viie rea kõrgusele või kasutatakse kasti kulleriga väljapoole Leedut (Lätti, Eestisse, Soome) või USA-sse saatmiseks või seisab pappkarp hoopis kaubanduskeskuses riiulil jne.

Kuidas luua pakendi kujundust (kasti trükimaketti)

Kui karbi täpne joonis on tehtud, siis saab sellele joonisele (karbi kontuurile) koostada ka pakendi maketi (disaini). Maketi (trükifaili) koostamiseks on kaks võimalust. Kui teil on oma disainer, siis võite saata talle meie poolt kujundatud karbi joonise ja pakendimaketi tehnilised nõuded ning ta koostab trükkimiseks karbi maketi.

Teine võimalus on usaldada meie disainerite meeskonda, kes on juba üle kümne aasta pakendikujundusi loonud ning on kursis pakendidisaini trendide ja uuendustega. Mõned meie disainerid on välja töötanud neile omase stiili. Meil on hea meel, et meie disainerite välja töötatud pakendid on  pälvinud Leedu näitustel kuldmedaleid ning loonud meie klientidele lisaväärtust ja suurendanud müüki.

Kui palju maksab pakendikarbi kujunduse (pakendimaketi) loomine

Pakendi kujunduse hind sõltub teie soovidest ja sellest, mis teil juba olemas on.

On suurepärane, kui teil on olemas trükkimiseks sobiva logo/kaubamärgi failid. Trükkimiseks ei sobi internetis olevad PNG-, GIF- või JPG-tüüpi kujutised. Printimiseks sobib ainult kõverjooneline logo/kaubamärgi formaat, mida sageli pakutakse AI-, PDF-, EPS- või CDR-failina.

On suur eelis, kui on olemas kaubamärgi stiilikirjeldus (BRANDBOOK). Selles on märgitud ka ettevõtte firmavärvid, mida võib või isegi tuleb pakendi kujunduses kasutada.

Suur abi on sellest, kui teil on juba oma nägemus, milline peaks toote pakend välja nägema. Visiooni saab kirjeldada sõnadega, joonistada või illustreerida oma lemmikpiltidega internetist. Vahel tuuakse meile ka juba valmistatud pakendite näidiseid, mis on inspiratsiooniks toote pakendikujunduse oma versiooni loomiseks.

Kui soovite, et pakendil oleks toote professionaalne foto, siis peab see teil olemas olema või peate laskma selle teha asjatundjal, kes on spetsialiseerunud kaupade/toodete pildistamisele.

Olles hinnanud teie ülesannet ja nõudeid pakendi disainile ning teie käsutuses olevat teavet, esitame teile hinnapakkumise pakendi kujunduse/maketi loomiseks. Palun saatke oma päring aadressile info@superbox.ee

Pakenditrüki kohta saate alati head nõu SUPERBOXIST

Kas teil on veel küsimusi trükitud tekstiga pakendite kohta? Kirjutage või helistage ning püüame teie küsimustele vastata. Meil on suur kollektsioon juba toodetud trükitud tekstiga pakendinäidiseid. Kasulik on vaadata erineva trükitehnikaga valmistatud papp- ja lainepappkarpe, et saaksite valida endale meelepäraseima variandi.

Kogu sellel lehel avaldatud sisu on ettevõtte UAB SUPERBOX ainuomand. Veebilehe osaline ja/või täielik paljundamine ilma ettevõtte UAB SUPERBOX eelneva kirjaliku loata on rangelt keelatud.