Kasutame küpsiseid, et teha veebilehe külastus teile meeldivamaks. Seda veebilehte kasutades nõustute sellega. Lisainfo on saadaval veebilehel vajutades rohkem infot nupule.

Sõeltrükk kaanel

Sõeltrükk kaanel

Kõige lihtsam viis kinkekarbi või tootepakendi kena välimuse tagamiseks on sõeltrükkida selle kaanele logo või kaubamärk. Sõeltrükk on kõrgekvaliteetne trükkimisviis, mis võimaldab printida juba valmis kujundusega pakenditele.

Sõeltrükk tagab eredad ja küllastunud värvitoonid (isegi juhul, kui tint kantakse pruunile taustale), ka väikesed kujutised trükitakse korralikult ja on võimalik trükkida väikeses koguses (näiteks 50 karpi).

Siiditrükis tekst pakendil

Selle trükkimisviisi korral ei ole soovitatav kasutada rohkem kui kahte värvi, sest iga värv kantakse pinnale eraldi. Kui soovite pakendil kasutada rohkem kui kahte värvi või trükkida kogu karbile, on soovitatav kasutada muid trükkimisviise, nagu digitaalne, ofsett-või fleksograafiline trükk.

Kuidas määrata kindlaks logo värv

Väike kogus pakendeid sõeltrükitakse käsitsi. Esmalt segab printer soovitud värvid, seega tuleb need kujunduse Pantone värvipaletis kindlaks määrata.

JMusta, valget, hõbedast ja kuldset värvi ei ole vaja segada, need tuleb vaid kujunduses ära märkida. Teiste värvide korral on vaja Pantone värvigraafiku värvikoodi, näiteks Pantone 485C on erepunane ja Pantone 7462C on tavaline sinine. Viimane on muide Pantone aasta värv 2020.

Dekoratiivsest mustast lainepapist valmistatud mustadele pakenditele saab sõeltrükki teha vaid valge, musta, hõbedase või kuldse tindiga. Muudest materjalidest pakenditele saate valida ükskõik millise värvikombinatsiooni.

Kujunduse ette valmistamine

Pakendi kaunistamise protsessi hõlbustamiseks ja kiirendamiseks saatke meile ettevalmistatud trükikujundus PDF-vormingus. Tehke kujundusse pakendi kaane mõõtmetes nelinurk. Näiteks, kui kokkuvolditud pakendi mõõtmed on 300 x 200 x 500 mm (pikkus x laius x kõrgus), siis kujundusvormis oleva nelinurga mõõtmed oleksid pikkus x laius ehk 300 x 200 mm. Paigutage soovitud suuruses logo nelinurgas sobivasse asukohta. Logo peab olema trükitav (vektor). Ei sobi failid, mille laiendid on .GIF, .JPG, .PNG. Sobivad failid, mille laiendid on .AI, .CDR, .EPS, and .SVG. Lisage kindlasti kujunduses oleva logo värv(id).

Faili ettevalmistamine trükkimiseks

Ja ongi kõik! Kui see tundub liiga keeruline, saatke meile lihtsalt kõrgekvaliteetne logo ja meie disainerid valmistavad kujunduse ette ning saadavad selle teile üle vaatamiseks.

Kui kujundus on valmis ja heaks kiidetud, saate seda kasutada ka tulevaste tellimuste korral.

Kogu sellel lehel avaldatud sisu on ettevõtte UAB SUPERBOX ainuomand. Veebilehe osaline ja/või täielik paljundamine ilma ettevõtte UAB SUPERBOX eelneva kirjaliku loata on rangelt keelatud.