Kasutame küpsiseid, et teha veebilehe külastus teile meeldivamaks. Seda veebilehte kasutades nõustute sellega. Lisainfo on saadaval veebilehel vajutades rohkem infot nupule.

Added to your compare, View comparison list click here

UUED TOOTED

Added to your compare, View comparison list click here

Viimased uudised

 • 10-172023

  Kui palju maksab logo kandmine pakendikarbile?

  Firmakarp on suurepärane reklaam ja maine oluline detail, mis loob sideme kliendiga. Kui tellite oma ettevõtte jaoks mitu tuhat karpi, võib teie tootekarbile tükitud kaubamärk maksta vaid ühe või kaks senti. Kuid teisiti on siis, kui tahate oma logo panna mitmesajale või isegi mitmekümnele karbile.

  Loe rohkem
 • 06-132023

  Mis värvi pappi meil laos on?

  Sama pakendikarp võib olla toodetud erinevat värvi lainelisest papist. Meil on laos alati teatud värvi lainepappi, nii et saame karbid eritellimusel valmistada vaid mõne päevaga. Millised värvid need on?

  Loe rohkem
 • 05-292023

  Must trükk ja UV lakkimine mustadele karpidele. Trükinäited

  Sageli küsitakse, millise musta trüki saame mustadele pappkarpidele panna, kuidas see välja näeb ja mille poolest erineb. Sellistele küsimustele annavad kõige parema vastuse juba tehtud tööd. Vaadake meie toodetud pakendikarpide näidiseid, millele on lisatud spetsialisti kommentaarid.

  Loe rohkem
 • 03-012023

  Mis vahe on siiditrükikullal ja kuldfooliumil?

  Kuldseid läikivaid värve seostatakse tavaliselt edu, luksuse, kvaliteedi ja elegantsiga, mistõttu pole üllatav, et üks populaarsemaid pakenditrüki värve on kuld. Selles artiklis räägime erinevatest trükitehnoloogiatest, mida saab kasutada kuldsete logode ja tekstide saamiseks.

  Loe rohkem