Kasutame küpsiseid, et teha veebilehe külastus teile meeldivamaks. Seda veebilehte kasutades nõustute sellega. Lisainfo on saadaval veebilehel vajutades rohkem infot nupule.

MEIE KOHTA

Mis on SUPERBOX?

SUPERBOX on sertifitseeritud pakenditootja e-pood, mis tegutseb Leedus, Lätis, Eestis, Soomes, Taanis ja Saksamaal. Meil on üle kümneaastapikkune kogemus alates 2008. aastast ja oleme spetsialiseerunud lainepapist ja pappkarpide valmistamisele. Alates 2020. aastast müüme pakendeid ka veebis. Meie tooted on kvaliteetsed ja enamik meie pakenditest on sertifitseeritud.

Suur valik

SUPERBOX pakub laia tootevalikut, kuhu kuulub üle 1000 pakendi ja paberitarviku alates puitlaastplaadist kuni pehmepaberi ja pakkepaberini. Iga kuu lisandub meie poodi uusi suurusi ja mudeleid. See, mida eile veel ei pruukinud saadaval olla, võib täna juba laos olla.Kui te siiski ei suuda ideaalse suurusega kasti leida, esitage lihtsalt oma nõuded, kasutades meie mugavat päringuvormi. Võtame teiega ühendust 1-3 tööpäeva jooksul.

Abi ja nõuanded

Oleme SUPERBOXis uhked, et saame oma kliente ideaalsete pakendilahendusteni juhatada. Meie eksperdid jagavad oma hindamatuid teadmisi SUPERBOX-i ajaveebis, hõlmates selliseid teemasid nagu trükitehnikad, pakendite ringlussevõtt ja sertifitseerimine ning praktilised näpunäited pakendi kujunduse kohta. Pakume pakendite tootmise kohta professionaalset nõu. Praktilise abi saamiseks on meie SUPERBOX YouTube'i kanalis palju õppevideoid pakendite voltimise kohta.

Jätkusuutlik ja ohutu kaubapakend

Pühendudes plastireostuse vastu võitlemisele, teeme kõik endast oleneva ja pakendame oma saadetised ringlussevõetavatesse pappkarpidesse, mis on saadud vastutustundlikult majandatud metsadest. See tagab, et SUPERBOX kastid jõuavad kohale tervena ja kahjustamata. Võidavad nii keskkond kui ka klient.

 

Usaldusväärne kohaletoimetamine

Teie rahulolu on meie peamine prioriteet, mistõttu teeme koostööd ainult usaldusväärsete tarnepartneritega. VENIPAK, DPD, UPS ja teised mainekad rahvusvahelised kullerettevõtted hoolitsevad meie pakkide turvalise ja õigeaegse kohaletoimetamise eest Teie asukohta. Külastage meie veebisaiti, et leida üksikasjalikku teavet tarneaegade ja hindade kohta.

Meie tootevalik

Rahuldame kõik Teie pakendivajadused. Ükskõik, kas vajate väikesi või suuri koguseid kaste, on meie kvalifitseeritud meeskond valmis neid tarnima. Meie kogenud disainerid loovad Teie toodetele kohandatud pakendilahendusi, pakkudes parimatest materjalidest valmistatud näidiseid, et neid Teie kaupadega põhjalikult testida. Pakume ka printimisteenuseid, et Teie pakend ellu äratada. Meie trükitud pakendinäidised sobivad suurepäraselt kaasahaaravateks fotosessioonideks või muljetavaldavateks esitlusteks. Pakendite tootmisega seotud küsimuste korral võtke meiega ühendust.

Tutvu meie tööde portfoolioga siin.

Kaasaegne ja energiline meeskond

Me tegutseme SUPERBOXis avatuse, töökuse, uudishimu ja tõhususe vaimus. Meie edu tõeline mõõdupuu peitub tänulikkuses, positiivsetes emotsioonides ja soovitustes, mida saame oma kallitelt klientidelt. Kordumatute SUPER-pakendite kujundamine ja tootmine on meie meeskonna kõige nauditavam ettevõtmine.

  

Hoidke meiega ühendust Facebookis ja Instagramis, et saada uusimaid teateid ja inspiratsiooni.

SUPERBOX - physical store of cardboard boxes