Kasutame küpsiseid, et teha veebilehe külastus teile meeldivamaks. Seda veebilehte kasutades nõustute sellega. Lisainfo on saadaval veebilehel vajutades rohkem infot nupule.

Mis värvi pappi meil laos on?

Mis värvi pappi meil laos on?

Lainepapp on mitmekihiline materjal, milles on üks või isegi mitu lainet. SUPERBOXis saate valida värvilise lainepapi, mille kõik kihid (ka laine) on sama värvi. Sellisest papist karbid on samasugust värvi nii väljast kui ka seest poolt. Pakendi esteetikat ei riku ka karbi servad, kuna need on karbiga sama värvi.

Karbi servad säilitavad sama värvi

Traditsioonilised (standardsed) värvid

Lainepapi traditsioonilised värvid on naturaalne pruun ja valge. Valge lainepapp võib olla mõlemalt poolt tavaline matt või pealt poolt kaetud kriidiga. Kriidiga kaetud pool on siledam ja kerge läikega, mis muudab pakendi esteetilisemaks. Kriidiga kaetud lainepapp on dekoratiivsem, sobib paremini kauba pakendamiseks ja kinkekarpide valmistamiseks, sest pakendikarbid ei näe välja nagu tavalised valged transportimise karbid. Traditsioonilise valge lainepapi sees on laine kergelt hallikas.

Valge lainepapi serv

Kriitvalge lainepapp

Traditsioonilised (standardsed) värvid

Kinkekarpe või tootepakendeid võime valmistada järgmisest värvilisest lainepapist:

-        mustast (BLACK),

-        tumerohelisest (REALGREEN),

-        tumesinisest (NAVYBLUE),

-        punasest (CHERRYRED),

-        tumedast bordoopunasest (WINERED),

-        hallist (GREY),

-        roosast (PINK),

-        dekoratiivsest valgest valge lainega sees (pealispind - valge MATT).

Valge lainepapist sisemine valge laine

Praktiline nõuanne. Siin oleme valinud värvi järgi kõik lainepapist karbid, mis meil on (klõpsake värvil): 

Kõik mustast lainepapist SUPERBOX pakendikarbid, värvikood BLACK  Kõik tumesinisest lainepapist SUPERBOX pakendikarbid, värvikood NAVYBLUE  Kõik tumesinisest lainepapist SUPERBOX pakendikarbid, värvikood REALBLUE  Kõik tumerohelisest lainepapist SUPERBOX pakendikarbid, värvikood REALGREEN  

Kõik tumedast bordoopunasest lainepapist SUPERBOX pakendikarbid, värvikood WINERED  Kõik punasest lainepapist SUPERBOX pakendikarbid, värvikood CHERRYRED  Kõik hallist lainepapist SUPERBOX pakendikarbid, värvikood GREY  Kõik roosast lainepapist SUPERBOX pakendikarbid, värvikood PINK

Mida teha, kui ükski neist värvidest ei sobi?

Kui ükski nimetatud värvidest ei sobi, võib soovitud värvi alati trükkida. Sel juhul tuleb kogu pakendi pinnalaotusele valida individuaalne trükk. Maketil võite valida kõige erinevamad värvid ja kujunduse. Individuaaltrükiga karpide hinnad leiate siit.

SUPERBOX on pakenditootja pood, seega saame toota keerukamaid individuaalse trükiga pakendikarpe. Toodame pappkarpe kõikidel trükimeetoditel: ofset-, digitaal-, siiditrüki ja fleksograafiameetodil, samuti lakime UV-lakiga, katame fooliumiga, teeme reljeeftrükke (congreve).

Kogu sellel lehel avaldatud sisu on ettevõtte UAB SUPERBOX ainuomand. Veebilehe osaline ja/või täielik paljundamine ilma ettevõtte UAB SUPERBOX eelneva kirjaliku loata on rangelt keelatud.