Kasutame küpsiseid, et teha veebilehe külastus teile meeldivamaks. Seda veebilehte kasutades nõustute sellega. Lisainfo on saadaval veebilehel vajutades rohkem infot nupule.

Mis värvi pappi meil laos on?

Sama pakendikarp võib olla toodetud erinevat värvi lainelisest papist. Meil on laos alati teatud värvi lainepappi, nii et saame karbid eritellimusel valmistada vaid mõne päevaga. Millised värvid need on?
Loe rohkem...

Must trükk ja UV lakkimine mustadele karpidele. Trükinäited

Sageli küsitakse, millise musta trüki saame mustadele pappkarpidele panna, kuidas see välja näeb ja mille poolest erineb. Sellistele küsimustele annavad kõige parema vastuse juba tehtud tööd. Vaadake meie toodetud pakendikarpide näidiseid, millele on lisatud spetsialisti kommentaarid.
Loe rohkem...

Mis vahe on siiditrükikullal ja kuldfooliumil?

Kuldseid läikivaid värve seostatakse tavaliselt edu, luksuse, kvaliteedi ja elegantsiga, mistõttu pole üllatav, et üks populaarsemaid pakenditrüki värve on kuld. Selles artiklis räägime erinevatest trükitehnoloogiatest, mida saab kasutada kuldsete logode ja tekstide saamiseks.
Loe rohkem...

Trükitud tekstiga karbinäidiste tootmine (trükiga pakendite prototüübid). Juhised algajatele

Kui soovite valmistada trükiga pakendi prototüübi, mida saaksite esitleda kui oma individuaalse pakendi näidet jaekettidele või oma klientidele ja/või kasutada fotosessiooni ajal, siis saame selle teile teha. Lisateavet selle kohta, kuidas protsess toimib, leiate käesolevast artiklist.
Loe rohkem...

Kuidas leida õige suurusega pappkarp

Kas vajate pakkekarpe? Kas internetist on üldse võimalik leida pakendamiseks sobiva suurusega karpi? SUPERBOX e-poes on teil lihtne ja kiire võimalus valida rohkem kui 1000 erineva suuruse, mudeli ja värvitoonis paberi- ja pakkekarpide hulgast.
Loe rohkem...
1 to 5 iki 13 (1 psl.)