Kasutame küpsiseid, et teha veebilehe külastus teile meeldivamaks. Seda veebilehte kasutades nõustute sellega. Lisainfo on saadaval veebilehel vajutades rohkem infot nupule.

Must trükk ja UV lakkimine mustadele karpidele. Trükinäited

Must trükk ja UV lakkimine mustadele karpidele. Trükinäited

Sageli on mustad pakendid valmistatud dekoratiivpapist ja lainepapist, millel on matt pind, nii et sellistel karpidel näeb ilus välja musta läikiva värviga trükk. Trükk on veidi kõrgem ja näeb välja peen, kuid mitte eriti silmapaistev. Siit leiate mustadele pappkarpidele ja mustadele lainepapist karpidele trükitud musta läikiva trüki näidised.

Selle trüki eeliseks on suhteline odavus ja selle trükiga karpide hinnad leiate iga pappkarbi kirjelduse juurest, kus juba valmistatud pakenditele trükkimine on võimalik.

Teine võimalus on mustade karpide kaunistamine UV-lakiga. UV-lakiga kaetud musta karbi pinnad on intensiivse läikega ning loovad kauni ja silmapaistva kontrasti musta aluse ja karbi sileda lakitud karbipinna vahel. Sageli kombineeritakse pappkarpidel UV-lakkimist valge, kuldse või hõbedase värviga. Altpoolt leiate erinevad näidised mustadele pakendikarpidele UV-lakkimise kohta.

Pappkastide UV-lakkimine on kallim kui musta läikiva tindiga trükkimine. SUPERBOX kauplusest ostetud papist pakenditele saate siit lisateenusena tellida UV-lakkimisteenuse.

SUPERBOX on pakenditootja pood, seega saame toota pakendikarpe eritellimusel tehtud keerukama trükiga. Toodame pappkarpe kõigil trükimeetoditel: ofset-, digitaal-, siiditrüki ja fleksograafilisel meetodil, samuti lakime UV-lakiga, katame fooliumiga, teeme reljeefseid trükke (congreve).

Kogu sellel lehel avaldatud sisu on ettevõtte UAB SUPERBOX ainuomand. Veebilehe osaline ja/või täielik paljundamine ilma ettevõtte UAB SUPERBOX eelneva kirjaliku loata on rangelt keelatud.